Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 4

Przedszkolny Konkurs Tańca „Pozytywnie Roztańczeni”

28 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu konkurs tańca „Pozytywnie Roztańczeni”. Był to dzień, który pokazał ile wspaniałych talentów mamy w przedszkolu, jak wiele w nich drzemie tanecznej energii i ile mają w sobie odwagi oraz kreatywności ❤️💪 Dla wszystkich uczestników wielkie brawa👏👏Tancerze otrzymali wiele wspaniałych nagród, które zostały zakupione z pieniędzy wpłacanych na Radę Rodziców Również zaprzyjaźnione studio tańca SIEMANKO podarowało każdemu laureatowi zaproszenie na darmowe lekcje tańca oraz piękne medale 🧡🧡🧡 Dziękujemy🧡
A oto lista laureatów.Duety-dzieci starsze:I miejsce- Maja B. i Julia J.II miejsce-Ula i Kasia K.III miejsce- Maja P. i Hanna N.Wyróżnienia: Wiktoria Ł. i Zuzanna S.Dzieci młodsze:I miejsce- Ignacy S. i Ignacy N.II miejsce-Helena S. i Nela K.III miejsce: Zuzanna B. i Julia P.Soliści-dzieci starsze:I miejsce:-Bartek N.II miejsce- Alicja S.III miejsce-Tymek P.Wyróżnienie: Michał P.Soliści-dzieci młodsze:I miejsce-Kalina G.II miejsce-Anielka H.
Wszystkim laureatom jeszcze raz gratulujemy i tanecznym krokiem zapraszamy do wzięcia udziału w następnych konkursach:-)